1
Valitse sivu

YHTEYSTIEDOT

 

 

 

Helsingin Rauhanturvaajat ry

 

HELRT:n hallitus 2024

 Helsingin Rauhanturvaajien sääntömääräinen syyskokous 14.11.2023 valitsi yhdistyksen hallitukseen toimikaudelle 2024 alla olevat henkilöt. 

Hallituksen kokoonpano 2024:

Juha Niemi, Martti Eirola, Tomi Lehtoaro, Heikki Vaalgamaa, Marja-Leena Pihlajamaa, Harri Sinisalo, Tero Honkaniemi, Marko Järvinen, Henri Kapp, Jarmo Lehtinen, Olli Parkkinen

Puheenjohtaja: Juha Niemi, p. 0400 419 670

jmo.niemi@gmail.com

1. Varapuheenjohtaja: Martti Eirola, p. 0400 821 428

Yhteiskuntasuhteet ja tapahtumat vastaava 

martti.eirola@hotmail.com

2. Varapuheenjohtaja: Marja-Leena Pihlajamaa p. 040 724 0223

Veteraani- ja vertaistuki vastaava

Veteraanihautajaiset vastaava

ml.pihlajamaa(@)gmail.com

Sihteeri ja tiedottaja: Tomi Lehtoaro, p. 040 757 8095

tlehtoaro(@)gmail.com

Taloudenhoitaja: Heikki Vaalgamaa, p.040 583 0108

heikki.vaalgamaa(@)elisanet.fi

Vertaistuki ja jäsenasiat: Jarmo Lehtinen, p. 040 536 8569

jarmo.lehtinen@rauhanturvaajaliitto.fi

Tietojärjestelmät ja jäsenasiat Olli Parkkinen, p. 045 845 7362

olli.parkkinen@mpk.fi

Myynti- ja varainhankinta vastaava Henri Kapp

kapphenr@live.com

Talous ja tapahtumat Marko Järvelin

marko.jarvelin@gmail.com

Varainhankinta ja tapahtumat Harri Sinisalo, p.0400 868 813

harri.sinisalo@hotmail.com

Koulutus ja ammunta: Tero Honkaniemi

tero.honkaniemi@gmail.com

HALLITUSTA TUKEVAT TOIMIHENKILÖT

Jäsenvastaava Petri Välimaa, p. 050 317 1551

pvalimaa@gmail.com

Veteraanihautajaiset: Kari Kaiponen, p. 040 584 8524

kari.kaiponen(@)pp.inet.fi

Tapahtumat (suunnittelun tuki): Mauri Rytkönen, p. 040 587 8007

mauri.rytkonen(@)kolumbus.fi

Tapahtumat (järjestämisen tuki):

Kari Erkkilä, p.040 732 1689

sahkokari(@)gmail.com

Jäsenillat, retket ja tapahtumat (suunnittelun ja järjestämisen tuki):

Markku Vihavainen

markku.v.vihavainen@gmail.com

Auli Myyrinmaa

aulimyyrinmaa@gmail.com

 

 

 

 

Yhteydenotot

6 + 7 =

Huom. tällä lomakkeella ei voi liittyä jäseneksi; ks. kohta ”liity jäseneksi”.

Osoitteenmuutokset yms. tehdään jäsenrekisterissä Membook: www.membook.fi.  Olethan rekisteröitynyt sinne!

YHDESSÄ OLEMME VOIMAKKAAMPIA

Kaveria ei jätetä - ei kotona eikä kaukana!