1

YHTEYSTIEDOT

 

Pirkanmaan Rauhanturvaajat ry

PL 41, 33101 Tampere

pirmrt(a)rauhanturvaajaliitto.fi
mara.ekman(a)gmail.com

PIRMRT:n hallitus

puheenjohtaja
Martti Ekman, mara.ekman(a)gmail.com
puh 0400 218030

varapuheenjohtaja, tiedottaja, SRTL:n valtuuskunnan varajäsen
Timo Hjelm, timo.hjelm(a)alekkus.fi
puh 0400 252575

veteraanitukivastaava
Ulla-Liisa Kivelä, kivela58(a)gmail.com
puh 040 574 2896

tarvikemyyjä, res. järjestöjen yhteyshenkilö,
Tampereen ja Pälkäneen seudun aluevastaava
Timo Kautonen, kautsu2(a)gmail.com
puh 050 431 6562

MPK-vastaava
Tatu Sahrman, tatu.sahrman(a)gmail.com

jäsenasiainhoitaja, Etelä-Pirkanmaan alueavastaava
Timo Järvinen timo.jarvinen(a)pp7.inet.fi

erä- ja ammuntavastaava

Pasi Saunio, pasi.saunio(a)ios.fi

Mika Roivainen, mika.roivainen(at)omsec.fi

 merkkipäivävastaava

Simo Koskinen, siko.koskinen(a)gmail.com

 varajäsen
Jarl Andström, paappa.andstrom(a)gmail.com
puh 0400 636 831

varajäsen

Henri Tienvieri

henri.tienvieri(a)icloud.com  

 

 

 

 

 

 

 PIRMRT:n toimihenkilöt

 sihteeri

Kari Vilkko, kari.vilkko(a)wippies.fi
puh 040 760 2620

taloudenhoitaja
Ismo Syrjälä syrjalanismo(a)gmail.com

puh 050 5585022

valokuvaaja, kuva-arkistonhoitaja

Jorma Kujala, jorma.kujala(a)pp3.inet.fi

puh. 0400 339 697

kunniavartiovastaava
Timo Roivainen, timo.roivainen(a)elisanet.fi
puh 050 573 4672

merkkipäivävastaava
Esa Leppänen, esa.leppanen(a)mosse.fi

 

Pohjois-Pirkanmaan aluevastaava
Matti Helimäki, matahe(a)luukku.com
puh (03) 474 9940, puh 050 575 2133

 

 

 

YHDESSÄ OLEMME VOIMAKKAAMPIA

Kaveria ei jätetä - ei kotona eikä kaukana!