1

YHTEYSTIEDOT

 

Keski-Suomen Rauhanturvaajat ry

c/o Jyväskylän Kiinteistömestarit
Kauppakatu 6, 40100 Jyväskylä

Yhteydenottolomake 

13 + 8 =

Keski-Suomen Rauhanturvaajat ry:n johtokunta vuodelle 2022


Puheenjohtaja
Hannu Piispanen
hannu.piispanen@rauhanturvaajaliitto.fi

Varapuheenjohtaja
Riku Tenhunen
riku.tenhunen@gmail.com

Sihteeri
Vesa-Pekka Jäntti
vesku.jantti@gmail.com

Nettivastaava
Petri Silius
petri.silius@gmail.com

Membook
Jukka Särkinen
juksark@gmail.com

Jäsenrekisterin hoitajat
Jukka Särkinen
juksark@gmail.com

Ari Majanen
ari.majanen@elisanet.fi

Veteraanivastaavat
Riku Tenhunen
riku.tenhunen@gmail.com

Kaj Niemitalo
kaj@niemitalo.fi

Huomionosoitukset
Hannu Piispanen
hannu.piispanen@rauhanturvaajaliitto.fi

Riku Tenhunen
riku.tenhunen@gmail.com

Heikki Paavisto
heikki.paavisto@pp.inet.fi

Kaj Niemitalo
kaj@niemitalo.fi
 

Ammuntavastaavat
Harry Treufeldt
harry.treufeldt@elisanet.fi

Jukka Särkinen
juksark@gmail.com

Veteraanivastaavat
Riku Tenhunen
riku.tenhunen@gmail.com

Kaj Niemitalo
kaj@niemitalo.fi

Vertaistukivastaava
Hannu Piispanen
hannu.piispanen@rauhanturvaajaliitto.fi

Hallituksen jäsenet
Esa Niemi
ekniemi@hotmail.com

Heikki paavisto
heikki.paavisto@pp.inet.fi

Varajäsenet
Keijo Hartikainen
keijo.hartikainen@pp.inet.fi

Pentti Hakonen
pentti.hakonen(at)hotmail.com

Ari Majanen
ari.majanen@elisanet.fi

Myyntitoimenhoitajat
Kaj Niemitalo
kaj@niemitalo.fi

Esa Niemi
ekniemi@hotmail.com

Otto Soini
otto.soini@elisanet.fi

 

YHDESSÄ OLEMME VOIMAKKAAMPIA

Kaveria ei jätetä - ei kotona eikä kaukana!