1

YHTEYSTIEDOT

 

Keski-Suomen Rauhanturvaajat ry

c/o Jyväskylän Kiinteistömestarit
Kauppakatu 6, 40100 Jyväskylä

Yhteydenottolomake 

8 + 12 =

KSRT:n hallitus

Puheenjohtaja, huomionosoitukset
Marko Vanninen, vanninen.vanninen(at)gmail.com

Varapuheenjohtaja, jäsenrekisterinhoitaja ammuntavastaava
Jukka Särkinen, juksark(at)gmail.com

Sihteeri
Esa Niemi, ekniemi(at)hotmail.com 

Tiedotus-ja nettivastaava
Petri Silius, petri.silius(at)gmail.com

Veteraanivastaava, huomionosoitukset
Riku Tenhunen, rikupekka.tenhunen(at)gmail.com

Ammuntavastaava
Harry Treufeldt, harry.treufeldt(at)elisanet.fi

Veteraanivastaava, myyntitoimenhoitaja
Kaj Niemitalo, kaj(at)niemitalo.fi

Vertaistukivastaava
Hannu Piispanen, hannu.piispanen(at)jamk.fi

Hallituksen jäsen
Vesa-Pekka Jäntti, vesa-pekka.jantti(at)outlook.com

Varajäsenet
Keijo Hartikainen, keijo.hartikainen(at)pp.inet.fi

Pentti Hakonen, pentti.hakonen(at)hotmail.com

Heikki Paavisto, heikki.paavisto(at)pp.inet.fi

Ksrt:n hallituksen nimeämät toimihenkilöt

Rahastonhoitaja
Anne Tenhunen

Myyntitoimenhoitaja
Otto Soini, otto.soini(at)elisanet.fi

 

YHDESSÄ OLEMME VOIMAKKAAMPIA

Kaveria ei jätetä - ei kotona eikä kaukana!