1

YHTEYSTIEDOT

 

Keski-Suomen Rauhanturvaajat ry

c/o Jyväskylän Kiinteistömestarit
Kauppakatu 6, 40100 Jyväskylä

Yhteydenottolomake 

8 + 4 =

KSRT:n hallitus 2022

Puheenjohtaja, 

Hannu Piispanen, hannu.piispanen@rauhanturvaajaliitto.fi

Varapuheenjohtaja,

Riku Tenhunen, riku.tenhunen@gmail.com

Sihteeri, 

Vesa-Pekka Jäntti, vesku.jantti@gmail.com

nettivastaava                                         

Petri Silius petri.silius@gmail.com 

Membook   

Jukka Särkinen, ksrtjuksar@gmail.com

jäsenrekisterin hoitaja

 Jukka Särkinen, ksrtjuksar@gmail.com ,varalla Ari Majanen, ari.majanen@elisanet.fi

Veteraanivastaavat

Riku Tenhunen riku.tenhunen@gmail.com ja Kaj Niemitalo kaj@niemitalo.fi

Huomionosoitukset

Hannu Piispanen, Riku Tenhunen, Heikki Paavisto, heikki.paavisto@pp.inet.fi ,Kaj Niemitalo, kaj@niemitalo.fi

 Ammuntavasstaavat

Harry Treufeldt, harry.teufeldt@elisanet.fi ja Jukka Särkinen

Veteraanivastaavat

Riku Tenhunen ja Kaj Niemitalo

Vertaistukivastaava

Hannu Piispanen, hannu.piispanen@rauhanturvaajaliitto.fi


Hallituksen jäsenet

Esa Niemi, ekniemi@hotmail.com

heikki paavisto, heikki.paavisto(at)pp.inet.fi

Varajäsenet

Keijo Hartikainen, keijo.hartikainen(at)pp.inet.fi

Pentti Hakonen, pentti.hakonen(at)hotmail.com

Ari Majanen, ari.majanen(at)elisanet.fi

 

Ksrt:n hallituksen nimeämät toimihenkilöt

Rahastonhoitaja

Anne Tenhunen

Myyntitoimenhoitajat

Kaj Niemitalo, Otto Soini  ja Esa Niemi, ekniemi@hotmail.com

 

YHDESSÄ OLEMME VOIMAKKAAMPIA

Kaveria ei jätetä - ei kotona eikä kaukana!